Przetargi i dofinansowania

 

 

 

 

 

 

 

 

W reakcji na ciągle zmieniające się trendy na bardzo wymagającym rynku,
postanowiliśmy stworzyć całkowicie innowacyjny produkt.
Z pozoru jest to zwykła kołdra, niemniej naszą kołdrę bez problemu można
dostosować do indywidualnych potrzeb.
Przekłada się to na jakość snu, zwiększony poziom energii
w ciągu dnia oraz lepszy nastrój i samopoczucie.
 

 

Zaletami naszej kołdry są:

    3 innowacyjne strefy grzania wypełnione trzema różnymi wsadami;

    Taśmy umożliwiające ruchomą regulację – możesz regulować poziom przesłonięcia otworów zwiększając cyrkulację powietrza,

uwolnić ciepło i schłodzić wybraną strefę (np. w strefie rąk czy nóg)

    Nasza kołdra wykonana jest w technologii segmentowej

    Uniwersalna i wielosezonowa – możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkownika w każdym dowolnym momencie

– bez potrzeby użycia dodatkowych akcesoriów

 

 

alt
alt

 

 

 

 

 

 REALIZACJA PROJEKTU DOFINANSOWANEGO

Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO

alt
alt

 

Firma Grzegorz BUGANIK FIRMA PRODUKCYJNA "BARTEX" ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ realizuje projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego pt. „Wdrożenie technologii frakcjonowania wsadów do produkcji kołder otworowanych i legowisk” w ramach umowy o dofinansowanie nr POIR.03.02.02-00-0936/16 z 13.09.2017 r.

Opis projektu:

Projekt przedsiębiorstwa Bartex dotyczy wdrożenia nowej linii technologicznej oraz, powstałych w wyniku jej uruchomienia, nowych produktów w postaci kołder z otworowaniem i legowisk z zastosowaniem frakcjonowania. Produkty, które zamierza wprowadzić BARTEX znacząco odbiegają od oferty dostępnej na rynku pod względem technologii oraz stopnia personalizacji użytkowania.

Cel projektu:

Celem realizacji niniejszego projektu jest uruchomienie innowacyjnej linii produkcyjnej oraz rozpoczęcie produkcji dwóch nowoczesnych produktów, tj. kołder umożliwiających indywidualną regulację otworowaniem oraz legowisk z zastosowaniem frakcjonowania. W wyniku realizacji projektu powstanie nowa hala produkcyjna oraz nowa linia produkcyjna oparta o innowacyjną technologię, w wyniku której będą wytwarzane kołdry z otworowaniem i legowiska dla zwierząt. Firma zamierza wprowadzić na rynek produkty znacząco odbiegające od oferty dostępnej na rynku oraz stanowiące odpowiedź na zidentyfikowane wcześniej problemy i potrzeby klientów. Do wytworzenia tych produktów zostanie wykorzystana innowacyjna technologia, która istotnie odbiega od wykorzystywanych obecnie rozwiązań.

Planowane efekty:

Realizacja projektu wiąże się także z osiągnięciem celów pobocznych, takich jak:

•wdrożenie innowacyjnych rozwiązań procesowych i produktowych,

•udoskonalenie obecnie oferowanych produktów,

•rozszerzenie asortymentu firmy o nowe produkty,

•wzrost konkurencyjności produktów i firmy,

•zwiększenie możliwości produkcyjnych całej firmy,

•obniżenie kosztów produkcji,

•przyspieszenie czasu realizacji zamówień.

Wartość projektu: 13 850 500,00 zł

Dofinansowanie projektu z UE: 5 814 297,87 zł

wodr Do pobrania: Opis

 

 

 

 

 • „Uprzejmie informujemy, że w dniu 10.03.2017 postępowanie ofertowe nr 01/2017 zostaje unieważnione”.

MASZYNY LAGUJĄCO-TNĄCEJ TYPU "CUTTER"

W związku z planowaną realizacją przez Firmę Produkcyjną "Bartex" ZPCHr projektu współfinansowanego w ramach Poddziałania 3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 o nazwie „Wdrożenie technologii frakcjonowania wsadów do produkcji kołder otworowanych i legowisk” (dalej: Projekt) zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty na wyposażenia krojowni (zespół maszyn lagująco-tnących typu cutter) z dostawą, instalacją i przeszkoleniem.

 • DOTACJE NA INNOWACJE –
  INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

  alt
  alt
   

   

  Firma Bartex Sp. z o.o. realizuje projekt pt. „Rozpoczęcie sprzedaży eksportowej na rynkach skandynawskim, niemieckim, francuskim i angielskim w aspekcie stabilnego rozwoju Bartex Sp. z o.o. na JRE.” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w wysokości 85% wydatków kwalifikowalnych oraz z Budżetu Państwa w wysokości 15% w ramach Działania 6.1 Paszport do eksportu osi priorytetowej 6 Polska gospodarka na rynku międzynarodowym Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013. Termin realizacji projektu: od 3 stycznia 2013 r. do 2 lipca 2014 r.

   
 • Implementacja najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych
  Firma Produkcyjna „BARTEX” Zakład Pracy Chronionej Grzegorz Buganik zaprasza do składania ofert cenowych (załącznik nr 1) na wykonanie i dostarczenie pikowarki oraz automatu do obróbki brzegów, będące przedmiotem projektu "Implementacja najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych środkiem do wzrostu innowacyjności i konkurecyjności przedsiębiorstwa na rynku międzynarodowym" w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013,
  Priorytetu II Stymulowanie wzrostu inwestycji w przedsiębiorstwach i wzmocnienie potencjału innowacyjnego,
  Działanie 2.2 Poprawa konkurencyjności małych i średnich przedsiębiorstw poprzez inwestycje.


Pikowarka wieloigłowa - do pobrania: Oferta i Zapytanie ofertowe

  Pikowarka jednoigłowa - do pobrania: OfertaZapytanie ofertowe

 

 • Zaproszenie do składania ofert na przeprowadzenie usług
  Firma Bartex Sp. z o.o. w ramach projektu pn. : „Rozpoczęcie sprzedaży eksportowej na rynkach skandynawskim, niemieckim, francuskim i angielskim w aspekcie stabilnego rozwoju Bartex Sp. z o.o. na JRE.”, umowa o dofinansowanie nr UDA-POIG.06.01.00-08-001/12-00 z dnia 09.08.2012 r., realizowanego w ramach Działania 6.1 Paszport do eksportu osi priorytetowej 6 Polska gospodarka na rynku międzynarodowym Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 zaprasza do składania ofert na przeprowadzenie usług: przeprowadzenie analizy rynków angielskiego (pod kątem legowisk dla zwierząt), niemieckiego (pod kątem pościeli hotelowej), skandynawskiego (pod kątem pościeli hotelowej), francuskiego kontynentalnego (pod kątem pościeli hotelowej), francuskiego - korsykańskiego (pod kątem pościeli hotelowej) i wykonanie raportów z przeprowadzonych działań.

  wodr Do pobrania: Zapytanie ofertowe

   

 • Plan rozwoju eksportu
  Firma Bartex Sp. z o.o. zaprasza wszystkie zainteresowane firmy do złożenia oferty na przygotowanie Planu Rozwoju Eksportu (PRE), będącego przedmiotem projektu „Rozpoczęcie działalności na rynkach zagranicznych przez Bartex Sp. z o.o. w Żaganiu”, dofinansowanego w Ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Oś priorytetowa: 6. Polska gospodarka na rynku międzynarodowym, Działanie: 6.1. Paszport do eksportu.
  Prosimy o składanie ofert na załączonym formularzu - wypełniony i podpisany należy przesłać pocztą na adres firmy. Termin składania ofert upływa 6 stycznia 2011 roku.

  word
  Do pobrania: Zapytanie cenowe

 • Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
  Firma Bartex uzyskała dofinansowanie na realizację następujących projektów:
  1. Udział Firmy Produkcyjnej "Bartex" Zakład Pracy Chronionej w III Międzynarodowych Targach Wyposażenia Obiektów Noclegowych World Hotel 2010 w Warszawie 29 września - 01 października 2010r.
  2. Udział Firmy Produkcyjnej "Bartex" Zakład Pracy Chronionej w targach Equip Hotel w Paryżu 14-18 listopada 2010r.
  Projekty są współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.

  ue dofinansowanie
  ue dofinansowanie


 • Dotacje na innowacje
  BARTEX Sp. z o.o. uzyskał pieniądze z UE

  Firma Bartex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że uzyskała dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na realizację projektu „Rozpoczęcie działalności na rynkach zagranicznych przez Bartex Sp. z o.o. w Żaganiu”.

  Projekt uzyskał dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, działanie 6.1 „Paszport do eksportu”, etap 1. W ramach projektu został przygotowany Plan Rozwoju Eksportu, który pozwoli firmie na rozwój działalności na rynkach zagranicznych.

  Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

  logoeu-poig
  logoeu-poig


br /center Plan rozwoju eksportu

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.