Bartex: Producent pościeli i tekstyliów hotelowych

 

Wśród naszych produktów znajdą Państwo: 

Bieliznę pościelową

Specjalnością firmy Bartex jest efektowna i niezwykle elegancka bielizna pościelowa. Zapewniamy, że dzięki wykorzystaniu odpowiednich technologii możliwe jest uzyskanie produktów wysokiej klasy, które pozwolą nie tylko zapaść w głęboki sen, ale również ciekawie zaaranżować sypialnię. Nasza bielizna pościelowa to oferta przygotowana specjalnie dla osób ceniących piękno, estetykę i smak.

Zobacz jaką bieliznę pościelową oferujemy

Pościele, poduszki, kołdry

Zachęcamy Państwa do wyboru naszych tekstyliów hotelowych. Dzięki odpowiedniemu zadbaniu o każdy szczegół w trakcie produkcji, mogą mieć Państwo pewność, że otrzymają doskonałe wyroby zdolne wprowadzić do każdego pokoju niepowtarzalny klimat. Polecamy nasze poduszki i kołdry hotelowe charakteryzujące się subtelnymi wzorami i wykorzystaniem wyjątkowych materiałów. W naszym asortymencie znajduje się znakomita pościel hotelowa. Producent „Bartex” gwarantuje ich jakość.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pościeli i poduszek hotelowych

 

Obrusy i serwety

Firma Bartex produkuje również stylowe obrusy do restauracji, które uświetnią każdą kolację. Zapewniamy, że to właśnie te elementy będą dla Państwa najlepszym sposobem na ozdobienie sali restauracji, w której zasiądą eleganccy goście. Dokładamy wszelkich starań, aby produkowane przez nas obrusy i serwety spełniały wszelkie oczekiwania restauratorów korzystających z naszych usług.

Zobacz naszą ofertę serwet i obrusów restauracyjnych

Ręczniki

Eleganckie i miłe w dotyku ręczniki hotelowe to propozycja dla właścicieli obiektów, którzy chcą zachwycić swoich gości nawet najmniejszymi detalami. Nasza dbałość o wszelkie szczegóły przy produkcji oraz zachowanie naprawdę efektownych wzorów, zgodnie z wytycznymi naszych Klientów, to największe atuty, dzięki którym współpraca z firmą Bartex przynosi tylko i wyłącznie najlepsze rezultaty.

Zapoznaj się z naszymi ręcznikami hotelowymi

 

Historia Firmy

Firma Produkcyjna "Bartex" powstała w 1994 roku, wprowadzając na rynek autorską kolekcję ekologicznych zabawek wełnianych i pluszowych.

c_175_115_16777215_0___images__MG_9829.jpg c_175_115_16777215_0___images_DSC_6714.JPG c_175_115_16777215_0___images_DSC_6729.JPG

Pod koniec lat 90-tych profil produkcji zmienił się w kierunku szycia usługowego dla klientów zewnętrznych: odzieży lekkiej, tapicerki meblowej. W kolejnych latach produkcja została poszerzona o pościel, poduszki oraz poduszki dekoracyjne i ogrodowe.

c_175_115_16777215_0___images_oferta_2.jpg c_175_115_16777215_0___images_overlock.jpg

Dodatkowo oprócz tego w latach 2008-2009 do produkcji zostały wdrożone legowiska dla zwierząt. Wszystko opierało się na stworzeniu własnych wzorów i modeli, które do dziś z powodzeniem funkcjonują na rynku pod szyldem „Wiko”.

Na przełomie 2010 i 2011 roku rozpoczęła się produkcja pościeli hotelowej sygnowaną marką „Bartex”. Do jej wytworzenia używane są m.in. automaty do produkcji pościeli - unikatowe w skali całego kraju. Warto podkreślić, że miesięcznie można wyprodukować ok. 100 tys. kpl. pościeli , zapakowanych i przygotowanych do wysyłki.

c_175_115_16777215_0___images_oferta_1.jpg c_175_115_16777215_0___images_szwalnia.jpg

Obecnie zatrudniamy ponad 200 wykwalifikowanych pracowników. Stałe inwestowanie w kadrę oraz w najnowsze technologie, sprawia, że jakość jest naszym największym atutem. Przygotowanie wzorów do produkcji opiera się na systemie InvenTex, który realizuje funkcje digitalizacji, projektowania, konstrukcji, modelowania szablonów oraz stopniowania i optymalizacji układów rozkroju. Praca na krojowni jest w znacznym stopniu zautomatyzowana, dzięki maszynom marki Assyst Bullmer. Lagowarki do dzianin i tkanin oraz maszyna do automatycznego rozkroju Cutter pozwalają na wytwarzanie produktów wysokiej jakości. Natomiast nasze szwalnie wyposażone są w najnowszej generacji maszyny marki Juki i Duerkopp Adler.

 

c_175_115_16777215_0___images_images_logo-ue-flaga.jpg